Rendszerszervező álláslehetőség

Budapest II. kerület
6 éve, 7 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: IT, Telekommunikáció
Ügyfelünk bankinformatikai területen alkalmazás - üzemeltetési és rendszerintegrációs szolgáltatásokat nyújtó vállalat.
Kiszámítható és innovatív megoldásaik révén számos - a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő - ügyfelük van.

Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatukba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

RENDSZERSZERVEZŐ

Feladatok:

- Rendszerek külső szállítóival kapcsolattartás,
- Felhasználók támogatása és igények megfogalmazása,
- Elkészült rendszerek integrációs tesztjei,
- Internet banki ügyfélprogramokkal és kalkulátorokkal összefüggő rendszerek működésével kapcsolatosan felmerülő igények megfogalmazása,
- Specifikációk készítése,
- Üzleti területekkel kapcsolattartás.

Jelölttel szemben támasztott elvárások:

- Egyetemi vagy főiskolai informatikai végzettség,
- Legalább 2 - 3 éves releváns szakmai tapasztalat Rendszerszervezői területen,
- Angol nyelvtudás (szakmai szövegértés),
- Office alkalmazások ismerete.

Előnyök:

- Banki környezetben szerzett tapasztalat

Juttatások:

- Kellemes munkakörnyezet,
- Versenyképes jövedelem,
- Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok.

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát!